Menu

0412 257 16 25

medser@medser.com.tr

Hakkımızda

ANASAYFAKURUMSALHakkımızda
ANASAYFAKURUMSALHakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Medser medikal, 1999 yılında medikal ürünlerin temini ve satışı için Diyarbakır’da kuruldu ve hem Diyarbakır’da hem de bölgede büyük bir boşluğu doldurdu. Medikal ürünleri gerek yurt içinden ve gerekse yurt dışından temin ederek insanlarımıza hizmet vermekteyiz. Şirketimiz tıp alanında meydana gelen gelişmeleri yakından izlemekte, seminerlere katılmakta, kendini geliştirmekte ve ürün yelpazesini her geçen gün zenginleştirmektedir. Şirketimiz insan sağlığı ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.
Vizyonumuz

Medser Medikal, sağlık ürünlerinin satışının yanında satış sonrası da hizmetlerinde “insan sağlığını” kendine ilke edinen, aktif ve lider bir firma olmak hedefini taşımaktadır. Medser Medikal, Tıp alanında yapılan seminerlere katılarak hem görüş açısını genişletmekte hem de ürünlerini tıp piyasasına tanıtmaktadır.
Misyonumuz

Medser Medikal , işinde uzman kadrosu ile insan sağlığı ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek gelişen dünyaya ayak uydurmak ve kendini yenilemek prensibiyle çalışmaktadır. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ürün çeşitliliğini günden güne arttırmaktadır.

 

Medser Medikal